طراحی اپلیکیشن

اهمیت داشتن اپلیکیشن!

در دنیایی که بیش از 92 درصد ایرانی ها به موبایل مجهز شده اند ، لزوم طراحی اپ موبایل برای کسب درآمدهای جدید بر کسی پوشیده نیست. هر روزه اپ های متفاوتی با ایده های نو در حال ظهور هستند. بسیاری بر اساس اصول درست مهندسی نرم افزار ایجاد شده و هر روز در حال رشد بوده و البته بسیاری نیز از این اصول پیروی نکرده و شکست خورده و از دور خارج می شوند.
شرکت آرن گروپ از اولین شرکت هایی است که در سطح کشور در زمینه تولید اپلیکیشن موبایل به صورت حرفه‌ای قدم برداشته است. در طی این سالها از طریق کمک به کسب و کارها برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک تجربه ارزشمندی همراه ماست، خوشحال می‌شویم این تجربه را با افتخار در اختیار شما قرار دهیم.

ویژگی های ما

نمونه کارها

سیرشید | سامانه سفارش آنلاین غذا

اپلیکیشن سیرشید، این امکان رو فراهم کرده که با یک کلیک و انتخاب محله، مجموعه ای از بهترین رستوران ها و فست فودهای اطرافتان را مشاهده کنید و بعد از انتخاب سریع و راحت غذاتان را به صورت آنلاین سفارش دهید …. سفارش اینترنتی غذا به سادگی چند کلیک!

سیرشید
سیرشید
سیرشید
سیرشید
سیرشید
سیرشید
سیرشید

پوشکا | مرجع شبکه های اجتماعی

اپلیکیشن پوشکا یک اپلیکیشن مرجع برای شبکه های اجتماعی میباشد. شاید تاکنون دنبال یه پیج خوب پوشاک،موسیقی و … میگستین ولی چیزی پیدا نمیکردین!! اماحالا بااین اپلیکیشن میتونید بهترین شبکه های اجتماعی رو پیدا کنید.

پوشکا
پوشکا
پوشکا
پوشکا
پوشکا
پوشکا
پوشکا