طراحی سایت آزمون آنلاین

طراحی سایت آزمون آنلاین

طراحی سایت آزمون آنلاین

طراحی سایت آزمون آنلاین توسط تیم آرن با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا انجام شده است.

گرچه شبکه های اجتماعی ابزارهای مناسبی برای معرفی اشخاص می باشند اما داشتن یک سایت شخصی برای اطلاع رسانی متمرکز با دامنه انحصاری می تواند چندین برابر مفیدتر باشد برخورداری از قالب گرافیکی جذاب، منحصر به فرد و متناسب با کارکرد و برخورداری از امکانات مدیریتی و ویرایشی به همراه پشتیبانی سالیانه توسط متخصص های کارآزموده از نکات ضروری در هنگام انتخاب است

 

تکنولوژی بکار رفته در این پروژه عبارت است از :

  • php
  • wordpress
  • html
  • scss
  • bootstrap
  • jquery

عنوان سایت :

 

 

سایت آزمون آنلاین چگونه کار می کند ؟

امروزه دیگر نمی‌توان فردی را یافت که با اینترنت آشنایی نداشته باشد و از طریق این بستر، خدمات گوناگونی دریافت نکرده باشد. امروزه ایمیل‌ها، شبکه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌های آموزشی و خبری به‌صورت گسترده‌ای در میان اقشار مختلف مردم نفوذ کرده و جزئی از زندگی آن‌ها گشته‌اند.
با توجه به آشنایی ابتدایی و نفوذ گسترده اینترنت، می‌توان از این بستر به‌عنوان ابزاری برای برگزاری آزمون‌های آنلاین استفاده کرد. برای اینکار کافی است یک وب سایت آزمون آنلاین داشته باشیم.

با طراحی سایت آزمون محیطی شبیه به جلسات امتحانی و کنکور برای دانشجویان و دانش آموزان ایجاد کرده و به صورت آنلاین امتحان بگیرید و به صورت آنی تصحیح و نمره اعلام شود .

می توانید به ازای هر آزمون مبلغی را از دانشجو اخذ نمایید یا عضویت VIP بفروشید . به صورت دوره ای در طول سال تحصیلی در رشته های مختلف آزمون برگزار کنید .

سیستم آزمون بهترین انتخاب برای:
برگزاری آزمون های جامع موسسات و ارگانهای دولتی
برگزاری آزمون های داخلی مدارس
برگزاری آزمون های بانک ها
برگزاری آزمون های دوره ای موسسات آموزشی
برگزاری کنکور آنلاین و…

بنابراین با استفاده از طراحی وب سایت آزمون آنلاین، سازمان‌ها و آموزشگاه‌های مختلف می‌توانند با تعریف آزمون‌های مختلف، در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کرده و اقدام به ارزیابی و سنجش اعضا و کارکنان خود به‌صورت مرتب و مدیریت‌شده‌ای نمایند.

 


طراحی سایت آرن

مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت

اینستاگرام آرن