فروشگاه اینترنتی طلا

argroup

طراحی و پیاده سازی سایت

از قدیم الایام تا به امروزه یکی از موارد بسیار با ارزش برای سرمایه گذاری طلا بوده است. طلا یکی از فلزات بسیار گران­بهاست که همیشه مورد توجه همگان بوده است. نکته قابل توجه در مورد سرمایه­ گذاری طلا این است که با هر میزان سرمایه­ ای قابل خریداری و نگهداری است. ویژگی دیگر آن این است که محدودیتی به دنبال ندارد و هر زمان که بخواهید می­ توانید خرید و فروش کنید.

در سال­ های اخیر فروشگاه­ های اینترنتی فراوانی در زمینه فروش طلا و جواهر فعالیت خود را آغاز کرده­ اند. طلا و جواهر به علت قیمت بالایی که دارند نیازمند حساسیت بیشتری در هنگام خرید می­ باشند. قبل از خرید باید از امنیت، کیفیت و صداقت فروشگاه اینترنتی اطمینان حاصل کنید. این فروشگاه اینترنتی ، از سال 95 فعالیت خود را در زمینه طراحی، تولید و فروش طلا و جواهر آغاز کرده است. این فروشگاه با 3 سال سابقه از معتبرترین برندهای فعال در زمینه طلا و جواهر است. در این فروشگاه محصولات متنوعی از جمله  انواع دستبند طلا زنانه جدید، گردنبند، انگشتر، گوشواره، پابند، آویز ساعت و سنجاق سینه و … تولید می­ شود.

طراحی سایت فروشگاهی طلا با توجه به نیاز مسئولین این شرکت در دو زمینه فروش طلا و فروش لوازم طلاسازی انجام گرفت و به صورت کامل و سئو شده پیاده سازی گردید.

این سایت دارای پرداخت آنلاین برای خرید اینترنتی طلا میباشد.

هم چنین این سایت با کلمات کلیدی خرید اینترنتی طلا ، طلاسازی ، طلای قسطی ، دستگاههای طلاسازی ، سنگ های زینتی و … بهینه شده و در صفحه اول گوگل است.

هم چنین این سایت یک سایت دو زبانه میباشد که برای مشتریان عزیز خارج از کشور مهیا شده است.

تکنولوژی بکار رفته در این پروژه عبارت است از :

عنوان سایت :

goldghuch.com