پوشکا – مرجع شبکه های اجتماعی

پوشکا

پوشکا

 

پوشکا بزرگترین مرجع تبلیغات شبکه های اجتماعی

پوشکا مرجع کاملی از کانال ها و صفحات اینستاگرام، تلگرام، آپارات، سروش، روبیکا بر اساس تعداد عضو و دنبال کننده میباشد .

شما قادرید به راحتی صفحه و کانال مورد نظر را با استفاده از امکانات متنوع این سایت پیدا کنید و با مشاهده تعداد عضو، توضیحات، تصاویر، نظرات و ویدیو از کیفت محتوای صفحه یا کانال اطمینان حاصل پیدا نمایید.

در این سایت با انتخاب شبکه مورد نظر کانال یا صفحه مورد نظر را به راحتی با پیدا کرده و با مشاهده توضیحات ، تصاویر ، نظرات و ویدیو صفحه از کیفیت محتوان آن اطمینان حاصل نمایید.

افزایش بازدید و جذب مخاطب برای صفحه و کانال شما به صورت رایگان

یکی از روش های ساده برای افزایش بازید صفحه و کانال شما ثبت آن در مراجع معرفی صفحات و کانال های شبکه های اجتماعی میباشد . شما میتوانید به صورت رایگان صفحه یا کانال خود را  ثبت نمایید و با ثبت توضیحات مناسب و کامل در موتور های جستجو و همچنین در معرض دید کاربران قرار گیرید.

ویژگی هایی که پوشکا را متمایز میکند

  • ثبت توضیحات ، تصاویر و ویدیو از صفحه یا کانال شما (در پوشکا شما قادرید که اطلاعات صفحه یا کانال خود را به همره تصاویر و ویدیو صفحه یا کنال خود ثبت نمایید)
  • پشتیبانی از پراستفاده ترین شبکه های اجتماعی کشور ( در حال حاضر پوشکا با پشتیبانی از 5 شبکه اجتماعی و پیام رسان پرکاربرد کشور مکان مناسبی برای ثبت صفحات و کانال های شما کاربران گر امی فراهم نموده است.)
  • پلن های مختلف جهت بازدید بیشتر ( در این اپلیکیشن  پلن های ویژه ای برای افزایش بازدید با کمترین هزینه نسبت به تبلیغات در کانال ها و صفحات دیگر برای صاحبان صفحات و کانال ها در نظر گرفته شده است.)
  • استعلام تعداد کاربران صفحه و کانال توسط پوشکا (در اپلیکشن پوشکا تعداد اعضای صفحه یا کانال توسط سرورهای اپلیکیشن انجام شده به همین جهت آماری دقیق برای کاربرانی که به دنبال صفحه یا کانال خاصی میباشند به همراه دارد.)
  • دسترسی آسان
  • ارسال پاسخ توسط مدیر کانال برای نظرات کاربران

پوشکا – مرجع شبکه های اجتماعی

https://www.poushka.com

دیجیتال مارکتینگ آرن